18

Kwietnia 2024

#javascript #online #konferencja

dev.js Summit

2024 (online)

Już niedługo zdobędziesz rzetelną wiedzę i przeżyjesz niesamowitową przygodę z JavaScript!

0
uczestników
0
prelegentów
0
prezentacji

O NASZEJ KONFERENCJI

dev.js Summit 2024 (online) to VI. edycja największej polskiej konferencji, poświęconej JavaScript i Front-endowi. Wydarzenie odbywa się w dniu 18.04.2024 roku w formie transmisji online. Skierowane jest do architektów, senior i midium developerów w technologiach webowych. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez topowe postaci z polskiego świata JavaScriptu oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się JavaScript w Polsce. 

W dniu 18.04.2024 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconym JavaScript w Polsce.  

Przekonaj się dlaczego warto odwiedzić naszą konferencję. Sprawdź, jaką tematykę poruszamy podczas wyjątkowych prelekcji.

JavaScript

Front-end

Angular

Architektura oprogramowania

React

Vue.js

TypeScript

AI

Next.js

web development

GraphQL

RxJS

ChatGPT

UX / Design

dostępność

DLACZEGO WARTO

Jesteśmy największą konferencją online dotyczącą JS. W żadnym innym miejscu w sieci nie spotkasz tylu specjalistów jednego dnia!

Rozwój kariery

Trafiłeś do miejsce gdzie masz szansę wspomóc rozwoj Twojej kariery.

Najwybitniejsi prelegenci

Najwybitniejsi prelegenci z Polskiej sceny programowania. Poznaj ich metody na sukces w IT!

Cyfrowy świat

Dołącz do nas w największych cyfrowym wydarzeniu o front-endzie w Polsce! Bilet jest darmowy.

Największe wydarzenie

Jest to największe wydarzenie tego typu w Polsce. Ponad 4 ścieżki tematyczne jednego dnia!

PRELEGENCI 2024

Na największej konferencji online dotyczącej JavaScript nie mogło zabraknąć wspaniałych prelegentek i prelegentów!

Lena Sędkiewicz

JavaScript Rockstar

Piotr Szarmach

JavaScript Rockstar

Szymon Chmal

JavaScript Rockstar

Jakub Wąsowski

JavaScript Rockstar

Wiktor Toporek

JavaScript Rockstar

Kacper Szewczyk

JavaScript Rockstar

Ewelina Wyspiańska - Trojniarz

JavaScript Rockstar

Adrian Połubiński

JavaScript Rockstar

Jakub Król

JavaScript Rockstar

Krzysztof Wojnarowski

JavaScript Rockstar

Józef Piecyk

JavaScript Rockstar

Marcin Milewicz

JavaScript Rockstar

Piotr Luśnia

JavaScript Rockstar

Konrad Stobiecki

JavaScript Rockstar

AGENDA

NASZA KONFERENCJA

Wiedza i inspiracja

Konferencje online to doskonałe miejsce do zdobywania nowej wiedzy i inspiracji. Będziesz mieć możliwość wysłuchania prezentacji wybitnych ekspertów w dziedzinie JavaScript, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami. To świetna okazja do nauki nowych technik, narzędzi i podejść związanych z JS, które mogą pomóc w rozwoju Twoich umiejętności programistycznych.

#javascript

#ai

#programowanie

Sieć kontaktów

Konferencje online są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów zawodowych. Będziesz mieć poznać innych entuzjastów Java, programistów, specjalistów i przedstawicieli firm, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję do tego języka programowania. Możesz wymieniać się doświadczeniami, zadawać pytania, a nawet znaleźć potencjalne możliwości współpracy lub pracy. 

#współpraca

#networking

#relacje

SPONSORZY

Przedstawiamy tegorocznych sponsorów wydarzenia. Jeżeli chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z nami.

Już niebawem ujawnimy listę sponsorów.

DOŁĄCZ DO SPONSORÓW

Dlaczego warto zostać sponsorem dev.js Summit 2024 (online)?

WIRTUALNE TARGI

PRACY IT

 

Wirtualne Targi Pracy IT to ogromna szansa dla uczestników konferencji na znalezienie nowej pracy oraz dla wystawców na pokazanie się kandydatom z jak najlepszej strony. Na  Wirtualnych Targach znajdziesz wirtualne stoiska firmowe, które swoją funkcjonalnością dorównują stoiskom stacjonarnym. Znajdziesz tam wiele możliwości interakcji z wystawcami jak: grupowe video rozmowy z przedstawicielami firm, indywidualne rozmowy w pokoju rekrutacji, możliwość chatu, pozostawienia CV, kontaktu telefonicznego i nawiązania relacji przez social media.

PRODUKTÓW

I SZKOLEŃ

Wirtualne Targi Produktów i Usług IT są cyfrową przestrzenią, na której mogą się spotkać klienci IT oraz firmy produkujące oprogramowanie i usługi biznesowe i mieć możliwość zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom.  

Outsourcingu IT

 

Polska branża IT to w ogromnej mierze outsourcing IT oraz body leasing. Polskie firmy IT dostarczają ekspertów do największych gigantów technologicznych na świecie. Na Wirtualnych Targach Outsourcingu można spotkać ludzi z różnego obszaru biznesu, zarówno tych poszukujących pracowników na wynajem, jak i oferujących swoich specjalistów. 

PATRONI MEDIALNI

Oto marki medialne które są już z nami! Jeżeli chcesz dołączyć skontaktuj się z nami.

PARTNER WSPIERAJĄCY

Jeżeli chcesz dołączyć skontaktuj się z nami.

WSPIERANA ORGANIZACJA

Jeżeli chcesz dołączyć skontaktuj się z nami.

ZAREZERWUJ BILET

DARMOWY BILET

Dlaczego warto się zarejestrować?

PARTNERZY COMMUNITY

Online

18.04.2024

E-mail do nas

Copyright dev.js ©2024 All Rights Reserved

18.04.2024

online

Lena Sędkiewicz

JavaScript Rockstar

Web Developer, psycholog oraz terapeutka BSF, była dziennikarka, copywriterka i autorka dwóch książek. Zrealizowała swoje życiowe marzenie i rozpoczęła karierę programisty w 2021 roku. Fanka Formuły 1 i Premier League, uwielbia szydełkowanie oraz gry planszowe.

Piotr Szarmach

JavaScript Rockstar

Pasjonat aplikacji webowych, tech lead, frontendowiec od ponad 8 lat. Zawodowo specjalizujący się głównie w językach JavaScript / TypeScript. Propagator czystego, zgodnego ze sztuką kodu, zwolennik prostych rozwiązań. Na codzień pracuje z wykorzystaniem Reacta. Prywatnie spełnia się jako miłośnik gier retro oraz artysta SFX.

Szymon Chmal

JavaScript Rockstar

Wierzę, że ciągły rozwój, wymagany w naszej branży, nie polega tylko na indywidualnej nauce, ale także na wymianie wiedzy i doświadczeń wśród podobnych sobie. W swojej karierze miałem okazję pracować w różnych technologiach w zależności od potrzeb organizacji, w których byłem zatrudniony. Aktualnie prężnie działam w obszarze dzielenia się wiedzą na konferencjach, a także organizuję swój własny meet-up w Toruniu. W wolnych chwilach kontynuuję naukę gry na gitarze i nadrabiam zaległości w klasykach fantastyki.

Jakub Wąsowski

JavaScript Rockstar

Jestem pasjonatem tworzenia produktów cyfrowych. Programuję od ponad 7 lat, zdobywając doświadczenie w startupach, korporacjach oraz w software houses. Obecnie skupiam się na swoim projekcie – Nerdbord, platformie do wirtualnych AI hackathonów. Eksperymentuję także w obszarze open source, pracując nad platformą umożliwiającą odwróconą rekrutację dla specjalistów IT. W wolnych chwilach znajdziecie mnie na macie brazylijskiego jiu-jitsu, grającego w gry wideo lub plumkającego na syntezatorach tworząc muzykę elektroniczną.

Wiktor Toporek

JavaScript Rockstar

Programista Fullstack z ponad 12 letnim doświadczeniem zawodowym który swoją przygodę z programowaniem zaczynał jako nastolatek piszący gry i programy w Visual Basicu 6. Obecnie od wielu lat zorientowany zawodowo na TypeScript, a po godzinach piszący gry w niszowym języku programowania Elm który po dziś dzień inspiruje go do innego spojrzenia na kod w innych technologiach. Uwielbia programowanie funkcyjne oraz interesuje się niszowymi technologiami szczególnie tymi spoza sfery „hype”. Fan retro gier np. Dooma (z 1993) oraz stojącą za nimi historią przekraczania technologicznych ograniczeń.

Kacper Szewczyk

JavaScript Rockstar

Już jako początkujący Backend developer, chciałem tworzyć od razu ogromne systemy, ale brakowało mi doświadczenia i umiejętności. Dlatego zdecydowałem przejść do zarządzania projektami, gdzie mogłem pracować nad wieloma projektami i szybciej zdobyć doświadczenie. Pracowałem jako PM przez prawie pięć lat, gdzie nauczyłem się, jak utrzymywać relacje z klientami i rozwiązywać problemy na poziomie makro. Jednakże, wróciłem do programowania, ponieważ uwielbiam dopracowywać funkcjonalność pod kątem UX i wydajności.

Ewelina Wyspiańska - Trojniarz

Technology Rockstar

Scrum Master, Trener i Coach. Doskonale czuje się w roli lidera służebnego. Miłością do Agile zaraziła się kilka lat temu, kiedy to zaczęła uczęszczać na lokalne meet-up’y i konferencje poświęcone tej tematyce. Ewelina głęboko wierzy w stwierdzenie, iż jacy jesteśmy dla świata taki świat jest dla nas. Spełnienie daje jej pomaganie innym. Poza pracą pasjonuje ją psychologia w zarządzaniu, taniec, rysowanie oraz cosplay @ewelyyyna

Adrian Połubiński

JavaScript Rockstar

Jestem programistą JavaScript oraz poruszam się w większości popularnych technologii opartych wokół tego języka. Uwielbiam TypeScript, RxJs, React, Angular oraz Node. Aktualnie pracuje jako Senior Frontend Developer w firmie Billennium. Fan pisania startupów po godzinach i testowania w nich nowych rozwiązań. W wolnym czasie zajmuje się nauką gry na gitarze oraz kotem. Lubię dzielić się wiedzą, zadawać niewygodne pytania oraz jak inni mi takie zadają.

Jakub Król

JavaScript Rockstar

Jakub Król – programista z pasji i profesji. Zdobywca licznych ogólnopolskich i międzynarodowych nagród związanych z branżą. Aktualnie Head of JavaScript Backend w ESCOLA SA oraz autor megak.pl

Krzysztof Wojnarowski

JavaScript Rockstar

Hi, I’m Krzysztof, I’m a frontend passionate. I’ve been in IT for more than 12 years now. Over half of that time I have been working as a Frontend engineer. Despite of leaning towards people management side of things I still have my side projects where I love to experiment learn and understand new things. On daily basis I am an engineering manager at Box where I work with a team on mission critical app. In my free time I code, travel and constantly get amused and excited by technology.

Józef Piecyk

JavaScript Rockstar

Dad, dog dad and a fan of dad jokes. Psychologist by education, programmer by passion. He loves React, Linux and a huge amount of tests. He has been successfully combining psychological and technical skills for 5 years. Trainer at infoshare academy. Currently working as a Senior Fullstack Developer at Evojam.

Marcin Milewicz

JavaScript Rockstar

Programista z pasji od ponad dwóch dekad. Google Developer Expert (Web Technologies), Principal Developer, Frontend Architect oraz Frontend Tech Leader w Xebia Poland. Po godzinach Toastmaster, pasjonat biegania, miłośnik podróży, gór oraz psychologii silnych stron. Silnie nastawiony na innowacje technologiczne oraz rozwój osobisty. Podcaster kanału Na Froncie.

Piotr Luśnia

JavaScript Rockstar

Entuzjasta sztuki, podróżnik, programista. Swoje pierwsze kroki w świecie IT stawiał jako Mobile i Fullstack Developer. Wykorzystując zdolności artystyczne ukierunkował się jednak w stronę Frondendu jak i Designu.

Konrad Stobiecki

JavaScript Rockstar

Konrad has studied linguistics and information technology, and finds frontend development future-proof and enjoyable. He has been a software developer for over 10 years creating applications for financial, e-commerce, automotive and government sectors. One of the academic articles on linguistics he wrote for his yet-to-be-written PhD thesis was archived in Polish History Museum. He speaks at webinars from time to time.